HOCOMA ARMEO SPRING

HOCOMA ARMEO SPRING

Zależy Ci na skutecznej rehabilitacji kończyn górnych? Dostępny u nas Hocoma Armeo Spring to urządzenie, które może Ci w tym naprawdę pomóc! Oferujemy klientom sprzęt najwyższej jakości, którego cykliczne używanie przynosi błyskawiczne efekty. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w Armeo Spring Hocoma!

Armeo Spring Hocoma – co to takiego?

Neurorehabilitacja kończyn górnych to proces, który polega na stopniowym przywracaniu pełnej sprawności w rękach. Działania wykonywane przez specjalistów mają na celu powrót do funkcji i mobilności rąk oraz ramion u pacjentów, którzy doznali uszkodzeń układu nerwowego. Tego rodzaju rehabilitacja jest niezbędna dla osób po udarach mózgu, urazach rdzenia kręgowego, urazach mózgu, chorobach neurodegeneracyjnych (takich jak stwardnienie rozsiane) oraz innych schorzeniach neurologicznych.

Do tego, by neurologiczna rehabilitacja kończyn górnych mogła być możliwa, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Na szczęście możesz go znaleźć w naszej ofercie! W Neuroporcie idealnie łączymy technologię z troską o pacjenta. Szczególnie jest to widoczne w naszych usługach. 

Wyróżniki i korzyści Hocoma Armeo Spring

Dlaczego wybieramy Hocoma Armeo Spring? Ten nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, skupia na sobie zalety, jakich żaden inny sprzęt nie posiada. Korzystanie z niego to możliwość:

  • personalizowania programu rehabilitacji — każdy pacjent jest inny, dlatego Armeo Spring Hocoma pozwala na dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb i celów użytkownika,
  • zaangażowania pacjenta — nasza neurorehabilitacja kończyn górnych stawia na aktywne zaangażowanie pacjenta. Dzięki Armeo Spring pacjent ma możliwość przekonania się o swoich postępach, co skutecznie motywuje do dalszej pracy,
  • holistycznego rozwoju — program łączy wielowymiarowe ćwiczenia ruchowe z interaktywnymi grami, skupiając się na funkcjonalnych zadaniach, które poprawiają zarówno siłę, jak i koordynację.

Nie od dziś wiadomo, jak ważna w procesie rehabilitacji jest konsekwencja i regularność. Dlatego w Neuroporcie dbamy o kompleksową rehabilitację pacjentów. Nie tylko korzystamy z najnowszych technologii, takich jak Hocoma Armeo Spring, ale zapewniamy również wsparcie w dziedzinach, takich jak rehabilitacja dłoni, rehabilitacja ruchowa, rehabilitacja neurologiczna, czy nawet specjalistyczna rehabilitacja onkologiczna

Możemy pochwalić się także doświadczonym zespołem, który zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie rehabilitacji. Każdy pacjent to inna historia, a my w Neuroporcie jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci przekształcić Twoje trudności w możliwości. Nasze usługi to nie tylko skuteczna terapia, ale także inspiracja do walki o lepsze jutro. Dołącz do nas i przekonaj się o skuteczności neurologicznej rehabilitacji kończyn górnych u nas w klinice. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystujemy nowoczesne technologie w rehabilitacji w Poznaniu.