Lokomat Hocoma Pro 6

Lokomat Pro 6

Centrum Neuroport w Poznaniu, to miejsce specjalizujące się w rehabilitacji ruchowej przy wykorzystaniu najnowszych technologii, takich jak Lokomat. Chcemy podkreślić, że wyróżniamy się na tle innych klinik pod kątem dostępnego u nas sprzętu rehabilitacyjnego. Wśród tych wyjątkowych urządzeń znajduje się między innymi Lokomat Pro 6, pozwalający na efektywną i skuteczną rehabilitację.

Zalety terapii za pomocą urządzenia Lokomat

Lokomat to zaawansowane urządzenie firmy Hocoma, które w doskonały sposób wspiera proces odzyskiwania ruchu u pacjentów po urazach, operacjach czy chorobach neurologicznych. Jego podstawowym zadaniem jest symulowanie naturalnego chodu, co przyspiesza proces rehabilitacji. Wybierając u nas terapię z Hocoma Lokomat, otrzymasz:

  • intensyfikację efektów terapii;
  • indywidualne dopasowanie terapii do potrzeb pacjenta;
  • komfort i bezpieczeństwo podczas rehabilitacji;
  • maksymalizację postępów w krótkim czasie.

Zapoznaj się z działaniem urządzenia i zauważ, że reedukacja chodu przy tego typu wsparciu będzie przebiegać sprawniej. 

Jak wygląda rehabilitacja za pomocą Hocoma Lokomat?

Terapia z wykorzystaniem Lokomat Pro 6 jest niezwykle efektywna, ponieważ łączy w sobie elementy tradycyjnej rehabilitacji ruchowej z nowoczesnym urządzeniem, które wspiera proces nauki chodzenia. Specjalne ortezy wykorzystane w urządzeniu Lokomat pozwalają na skuteczny trening na bieżni i kształtowanie prawidłowej postawy w reedukacji chodu. 

Dla kogo terapia z Lokomat będzie odpowiednia?

Lokomat to urządzenie bardzo uniwersalne – może być stosowane zarówno u osób młodych, jak i starszych, u pacjentów po urazach rdzenia kręgowego, niedowładach, udarach mózgu oraz wielu innych schorzeniach związanych z układem nerwowym.

Nowoczesna rehabilitacja w Neuroport

Priorytetem naszej kliniki jest doskonalenie procesów terapeutycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu. Stale poszerzamy naszą ofertę, dlatego nasza rehabilitacja Poznań spełni Twoje oczekiwania. Proponowane u nas usługi to między innymi:

W każdym przypadku wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, który sprawia, że efektywność prowadzonych terapii jest podnoszona. 

Nowoczesna rehabilitacja w klinice Neuroport

Celem kliniki Neuroport jest zapewnienie pacjentom najlepszego wsparcia na drodze do zdrowia. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego sprzętu hospitalizacyjnego, jakim jest Lokomat Pro 6, możemy skutecznie pomóc naszym pacjentom w powrocie do pełnej sprawności ruchowej.