Neurologopeda Poznań

Neurologopeda Poznań — zaufaj specjalistom

Potrzebujesz pomocy w zakresie profilaktyki i diagnozy zaburzeń mowy? Neurologopeda Poznań w Neuroport to wykwalifikowany i doświadczony specjalista, który pomaga zarówno dzieciom, jak i dorosłym pokonać trudności związane z mową i językiem, co w rezultacie przekłada się na poprawę ich jakości życia.

Neurologopeda dziecięcy Poznań — kompleksowe wsparcie dla Twojego dziecka

Neurologopeda dziecięcy Poznań to specjalista, który może pomóc Twojemu dziecku w osiągnięciu pełni swojego potencjału. Dysleksja, dysortografia, dyskalkulia, dysgrafia to tylko niektóre z problemów, które dzięki nam staną się jedynie przeszłością. Konsultujemy także dzieci opóźnieniem w rozwoju mowy, wadami wymowy, odmawiającymi przyjmowania pokarmów o niektórych konsystencjach, z podejrzeniem autyzmu i zespołem Aspergera, afazji dziecięcej, a także mózgowego porażenia dziecięcego.

Centrum neurologopedyczne Poznań — dla każdej grupy wiekowej

W Neuroport to nie tylko neurologopeda dziecięcy Poznań. W naszym centrum neurologopedycznym Poznań oferujemy szeroką gamę terapii dla wszystkich grup wiekowych. Dlatego też współpracujemy także z dorosłymi po przebytych udarach i wypadkach, podczas których doszło do uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Niezależnie czy szukasz pomocy dla siebie, swojego dziecka czy seniora w rodzinie, nasz zespół profesjonalistów zawsze jest gotowy do działania.

Neurologopeda Wielkopolska — obszar naszej działalności

Pomoc neurologopedy to klucz do zminimalizowania nieprawidłowości i zaburzeń mowy oraz komunikacji. Natomiast odpowiednio dostosowana rehabilitacja Poznań to sposób na przywrócenie pełnej sprawności psychofizycznej. Dlatego też w Neuroport podchodzimy holistycznie do każdego pacjenta, oferując nie tylko pomoc neurologopedy, ale również kompleksowe wsparcie rehabilitacyjne. Choć znajdujemy się w Poznaniu, nasza pomoc jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Wielkopolski.

Skontaktuj się z nami już teraz i doświadcz zalet współpracy z Neuroport na własnej skórze.